Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby a cenník a reklamačný poriadok

....Realitná kancelária RICCI, s.r.o. ponúka kompletné zastrešenie kúpy a predaja nehnuteľnosti, vrátane financovania....

Provízia pri kúpe a predaji zahŕňa: 

PROVÍZIA (odmena za vykonanú prácu):

cena nehnuteľnosti od 15.000,-€ do 70.000,-€ - provízia je individuálna na dojednaní s predávajúcim / kupujúcim (minimálne však 1.000,-€)

cena nehnuteľnosti od 70.000,-€ do 120.000,-€ - provízia je 2% z kúpnej ceny (minimálne 2.500,-€)
cena nehnuteľnosti od 120.000,-€ do 220.000,-€ — provízia je 2% z kúpnej ceny (minimálne  3.000,-€)
cena nehnuteľnosti od 220.000,-€ a vyššie — provízia je  3% z kúpnej ceny (minimálne  5.000,-€)

kompletný sprostredkovateľný právny servis cez zazmluvneného advokáta zahŕňa - PROVÍZIA (odmena za vykonanú prácu):

  • Zmluva o sprostredkovaní a zriadení rezervácie nehnuteľnosti, Zmluva o Budúcej kúpnej zmluve, Kúpna zmluva, Návrh Kúpnej zmluvy pre potreby banky, Návrh na vklad Kúpnej zmluvy na príslušnej správe katastra (podanie je elektronické cez advokátsku kanceláriu)
  • vykonanie obhliadky nehnuteľnosti a náber nehnuteľnosti
  • vykonanie obhliadky nehnuteľnosti s potencionálnym kupujúcim / záujemcom (bez obmedzenia počtu vykonaných obhliadok)
  • vyhotovenie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti
  • vyhotovenie podkladov pre SPP, VSE a VVS
  • kompletné prípravy podkladov pre znalca a pre banku (poplatok za znalecký posudok hradí objednávateľ znaleckého posudku)
  • príprava podkladov pre Notársku úschovu (poplatok za Notársku úschovu hradí objednávateľ)
  • overenie podpisov na kúpnej zmluve
  • podanie Návrhu na vklad Kúpnej zmluvy elektronicky cez advokátsku kanceláriu

Samostatne platené služby cez sprostredkovanie zmluvného advokáta: 

100,-€   - za samostatné vypracovanie Generálnej moci na predaj, resp. kúpu nehnuteľnosti - všetky úkony (bez poplatku za overenie podpisov)

300,- € - za vypracovanie Darovacej zmluvy, Zmluvy o zriadení vecného bremena, Zmluva o zriadení vecného bremena práva dožitia vrátane Návrhov na vklad na Kataster (bez poplatku za overenie a bez poplatku za podanie na kataster, či už osobne alebo elektronicky cez advokátsku kanceláriu)

80,-€ - za vystavenie potvrdenia ohodnotenia nehnuteľnosti pre účely dedičského konania, súdu.... atď. - bez výjazdu na nehnuteľnosť

150,-€ - za vystavenie potvrdenia ohodnotenia nehnuteľnosti pre účely dedičského konania, súdu.... atď. - vrátane výjazdu na nehnuteľnosť v rámci Košíc

180,-€ - za vystavenie potvrdenia ohodnotenia nehnuteľnosti pre účely dedičského konania, súdu.... atď. - vrátane výjazdu na nehnuteľnosť v rámci Košice - okolie, avšak max do 30km od KE

130,-€ - za podanie elektronického Návrhu na vklad Kúpnych , Darovacích zmlúv alebo Zmlúv o zriadení vecného bremena na príslušný úrad, katastrálny odbor, cez advokátsku kanceláriu (bez poplatku za overenia podpisov)

- Odmena za sprostredkovanie Nájmu je 1. mesačné nájomné dojednané medzi zmluvnými stranami.

Realitná kancelárie Ricci, s.r.o.  si vyhradzuje právo na zmenu cien podľa individuálnej dohody medzi sprostredkovateľom a klientom. 

ODMENA za typ na predaj nehnuteľnosti cez našu RK, alebo kúpu nehnuteľnosti cez našu RK je vo výške 10% z našej provízie v prípade exkluzívneho predaja je odmena vo výške 20% z našej provízie (každý maklér spoločnosti si dojednáva však samostatne výšku odmeny pre tippera. Uvedená odmena sa vzťahuje na managera a konateľa spoločnosti)

Zabezpečenie financovania cez zmluvného partnera spoločnosti - JE A BUDE PRE KLIENTA STÁLE ZADARMO!!!!!  (v prípade, že si klient zvolí zabezpečenie financovania kúpy nehnuteľnosti cez nášho hypošpecialistu, získava garanciu, že , ak mu banka neposkytne úver na kúpu nehnuteľnosti,  klientovi sa vracia 100% z výšky rezervačnej zálohy).

EXKLUZÍVNY PREDAJ

  • pri doporučení našej spoločnosti pri exkluzívnom predaji nehnuteľnosti cez našu spoločnosť, Vás odmeníme, percentuálne na základe výšky našej provízie..... 

REKLAMAČNÝ PORIADOK SPOLOČNOSTI RICCI, s.r.o. a RICCI REAL, s.r.o., nájdete TU:

reklamačný poriadok spoločnosti ricci s.r.o.

reklamacny-formular-ricci-s-r-o.pdf (95.13 kB)  Otvoriť Stiahnuť
reklamacny-poriadok-ricci-s-r-o.pdf (133.23 kB)  Otvoriť Stiahnuť
eticky-kodex-ricci.pdf (68.30 kB)  Otvoriť Stiahnuť
obchodne-podmienky-ricci.pdf (65.02 kB)  Otvoriť Stiahnuť