Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Právne služby

Ponúkame sprostredkovanie kompletného právneho servisu a odborné poradenstvo spojené s prevodom nehnuteľností v zastúpení advokátskou kanceláriou.

Ponúkame Vám: 

  • Profesionálne vypracovanie zmluvnej dokumentácie súvisiacej s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti, a to najmä : zmlúv o budúcich kúpnych zmluvách, kúpnych zmlúv, darovacích zmlúv, dohôd o vyporiadaní vlastníctva, nájomných zmlúv a zmlúv o zriadení vecného bremena a iných podľa Vašich  požiadaviek 
  • Vypracovanie návrhov na vykonanie zápisov do katastra nehnuteľností, a to aj formou „Oznámenie o zamýšľanom návrhu na vklad (zľava na kolkoch)" 
  • Poskytovanie právnych rád v oblasti občianskoprávnych vzťahov, obchodných vzťahov, ďalších špecifických vzťahov súvisiacich  s nehnuteľnosťami (napr. otázky podielového a bezpodielového spoluvlastníctva nehnuteľností, nájomné vzťahy, vlastníctvo bytov a nebytových priestorov) - v zastúpení advokátskou kanceláriou.

 

  • Vysporiadanie „ nezapísaných „ nehnuteľností a ich zápis na list vlastníctva 
  • Oceňovanie nehnuteľností na účely dedičského konania a iných konaní 
  • Riešenie exekúcií a iných tiarch 
  • Vypracovanie podaní a poskytnutie kvalifikovaného zastúpenia  v katastrálnom konaní. 

Pre klientov realitnej kancelárie  (predávajúcim) poskytujeme tieto služby ako aj  právny servis ZDARMA, pre ostatních klientov je cena dohodou.  

Naším klientom hradíme všetky poplatky spojené s vkladom kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľností a overenie podpisu u notára.