Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Chcete mať luxusný život priamo v lone takejto prírody? Tento zrubový dom Vám prináša takéto možnosti :)
S pozemkom 3245m2 a užitkovou plochou domu 241m2 budete mať všetko čo potrebujete, ba dokonca viac.

( Videoprehliadka: https://youtu.be/g3NM6na71jg )

 

Zrub má predprípravu:

- na 1.PP sa nachádza prvý vstup so zádverím, miestnosť pre domáce kino, wellness (sauna, sprcha a oddychová miestnosť), kúpeľňa s wc, hala so schodiskom, technická miestnosť, sklad a miestnosť pre vaše hobby.
- 1.NP: na prízemí sa nachádza druhý vstup so zádverím, hosťovská izba, kúpeľňa a samostatné wc, otvorená hala so schodiskom, kuchyňou a obývacou miestnosťou s výhľadom na Spišský hrad. S obývacej časti je vstup do zimnej záhrady v ktorej bude umiestnená jedáleň. Zo zimnej záhrady sú naplánované dva vstupy (je vypracovaný pôdorys na priestrannú terasu 86m2)
- 2.NP: na poschodí sa nachádzajú 3 izby, balkón, šatník, chodba so schodiskom a kúpeľňa spojená s toaletou. Všetky pôdorysy nájdete vo fotodokumentácii na našej webovej stránke ricci.sk spolu s úplným popisom.
- CENA: dohodou

 

Zrub sa nachádza v obci Pongrácovce (neďaleko Spišského hradu) v prekrásnej pokojnej prírode, dva kilometre od diaľnice. Výhľad je zo všetkých strán na prírodu, lesy a polia a z dvoch strán aj na Spišský hrad. 

 

Technické parametre:

- podpivničenie 1.PP materiál POROTHERM

- zrub materiál borovica a smrek (spodné trámy)

- kúrenie predpríprava na kotol (elektrika), plyn nie je dovedený

- príprava (na všetkých podlažiach) aj na kachľovú pec a v kuchyni na kachľový sporák, ktoré sa dajú použiť v prípade potreby, alebo napríklad ak by vypadla elektrina. Kachľová pec by mala zvládnuť vykúriť každé podlažie samostatne, ale v prípade potreby je možné doplniť vykurovanie infražiaričmi.

- en.certifikát A1.

- v spálni (2.NP) je možné urobiť krb

- ku domu je potrebné napojiť čističku alebo žumpu.

- na pozemku je vykopaná studňa (hĺbka zhruba 18m) s pitnou vodou, na ktorú sa napojí dom.

- Pozemky majú zabezpečené právo prechodu a uloženia+správy IS cez ďalší pozemok, ktorý vedie ku hlavnej ceste.

 

Kompletnú fotodokumentáciu a popis nájdete na našej webovej stránke ricci.sk

V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0902 747 737, alebo na email: bobbova@ricci.sk.

Prajeme Vám príjemný deň.

 

Dom sa predáva v stave v akom je na fotodokumentácii a má momentálne plachtou zakrytú konštrukciu krovu. Je potrebné urobiť latovanie a krytinu, zvonku urobiť terasu a dokončiť zimnú záhradu. Okná sú už vyrobené na 1.NP (viď foto). Ostatné okná a dvere je potrebné vyrobiť. 1NP a 2NP je postavené z trámovej konštrukcie, je nutné urobiť izoláciu, rošt a následne podlahu, aby boli tieto podlžia pochôdzne. Zrub je nutné obrúsiť a natrieť a dokončiť si ho podľa vlastných predstáv.

Obec Pongrácovce má urobenú kvalitnú priíjazdovú cestu a nenachádzajú sa tu žiadny "pofidérni spoluobčania". Obec je vzdialená 5 min od Spišského hradu a Spišského Podhradia, kde si viete zabezpečiť potraviny (Fresh, Coop...) a zároveň sa nachádza 10min od Levoče s plnou občianskou vybavenosťou, kde sa v lete viete zabaviť na miestnom biokúpalisku a v zime na lyžiarskom svahu. Tento zrub Vám teda ponúka blízkosť civilizácie a zároveň najvyšší luxus priamo v lone prírody.

V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0902 747 737, alebo na email: bobb@ricci.sk.

Prajeme Vám príjemný deň.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Úžitková plocha:
241 m2
Plocha pozemku:
3245 m2
Počet podlaží:
3
Energetický certifikát:
A
Materiál:
drevostavba

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Andrea Bobbová

Andrea Bobbová

maklér spoločnosti

  • Slovensky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti