spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

NOVOSTAVBA 7 izb. rodinný dom 10min od Košíc

Ulica: Kokšov-Bakša
Obec: Kokšov-Bakša
Okres: Košice - okolie
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
302 999 €

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte priestor pre rodinu neďaleko Košíc? Chcete mať dostatok priestoru pre všetkých členov rodiny, prípadne aj svoju prácu?

Tak táto NOVOSTAVBA je práve pre vás!

Nachádza sa v obci Kokšov-Bakša, čo je 10min od Košíc (za Valalikmi) v novej okrajovej časti s krásnym výhľadom. Dom má nadpriemernú úžitkovú plochu - 206m2, 7 ob.miestností - jedna izba (spálňa) na poschodí má komfortne pridelený svoj veľký vlastný šatník a vlastnú kúpeľňu (čo určite poteší každú ženu :) ), v 4 izbách sú zabudované už aj vstavané skrine.

Dom má novú kuchynskú linku so spotrebičmi zn. BOSCH s americkou chladničkou zn. SAMSUNG s výrobníkom ľadu a studenej vody, 3 kúpelne (batérie prevažne zn. GROHE), vstupnú halu, schodisko a teplovodné podlahové kúrenie, pričom podlaha je príjemná, drevená (nie laminátová). V obývačke je komín, ako predpríprava pre krb alebo piecku. Nad obytným podkrovím sa nachádza ešte odkladací podkrovný priestor, kam sa dá dostať sklápacími schodmi.

Pozemok má celkovú rozlohu  502 m2 z toho zastavané plochy a nádvoria 186 m2 // údaj je podľa LV s kataster portálu//. Na pozemku je postavená aj garáž s úžitkovou plochou 22m2. Dom má skrátka všetko čo rodina potrebuje :)

Je postavený z pórobetónových tvárnic hr. 300 mm s keramickým stropom a je zateplený EPS hr. 180 mm. Zdrojom tepla na vykurovanie a ohrev teplej vody je plynový kotol so zásobníkom TÚV. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn a žumpu pred rodinným domom.

Ak máte ďalšie otázky, alebo záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0902 747 737, alebo na email: bobb@ricci.sk.

Prajeme Vám príjemný deň.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Úžitková plocha:
206 m2
Plocha pozemku:
502 m2
Počet izieb:
7

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Andrea Bobbová

Andrea Bobbová

maklér spoločnosti

  • Slovensky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti